Ohlasy a skúsenosti užívateľov

Snažíte sa otehotnieť a hľadáte tipy a rady? Tu nájdete vybrané príspevky súvisiace s lubrikačným gélom RITEX Kinderwunsch.

Sme veľmi potešení, keď dostaneme radostný e-mail či nájdeme kladné hodnotenie na eshopoch či na niektorom „ženskom“ blogu. Chcete sa podeliť o skúsenosti? Napíšte nám.

 

"Som o účinnosti lubrikačného gélu RITEX Kinderwunsch plne presvedčená. Na začiatku decembra mi vytiahli vnútromaternicové teliesko a hneď sme na to skočili. Dva dni pred ovuláciou sme použili gél a dnes mi vyšiel pozitívny test. Je fakt, že som tiež pila čaj na podporu plodnosti. Za mňa teda plný počet bodov." Tereza, 10.7.2017 (posláno e-mailem)

"Už sme sa o počatie snažili päť mesiacov. Šiesty mesiac sme vyskúšali lubrikačný gél RITEX a hľa, som tehotná :) " Soňa, 3.7.2017 (posláno e-mailem)

"Ahoj, vyzkoušela jsem to tento měsíc, jsem 4 dny po ovulaci a ještě je to nejistý, ale bylo to mimořádně příjemný, můžu jen doporučit!" Patrície, 28.6.2017 (posláno e-mailem)

"Kúpila som si gél s tým, že ho použijem pri ďalšej ovulácii. Použili sme ho asi 3 dni pred ovuláciou, v deň ovulácie a 2 dni po nej. Hneď sme mali pocit, že tam "niečo je". Bola som vlhkejšia než keď sme použili normálny lubrikant (čo nie je zlé). Teraz, 3-4 týždne neskôr, mám tehotenský test ...... pozitívny. Takže môžem len odporučiť pre páry, ktoré to už nejakú dobu skúšajú!" Miriam, 3.6.2017 (posláno e-mailem)

"Zdravím, Použila jsem gel v tomhle cyklu. Zaváděl se docela snadno a partner říkal, že byl moc příjemný. Mám 8 dnů po ovulaci, tak jsem zvědavá, jestli to vyjde!" Gabriela, 17.5.2017 (posláno e-mailem)

"Jednoducho skvelé. Po 11 neúspešných mesiacoch hneď to skúsila s týmto gélom. Sama by som neverila, že to bude tak fungovať!" Katarína, 17.4.2017 (posláno e-mailem)

"... som veľa "suchá", tak som skúsila použiť lubrikačný gél Ritex a hneď to vyšlo, už som tehotná !. (7 týždeň) ... " Markéta, 26.2.2017 (posláno e-mailem)

"Takmer rok sme sa neúspešne snažili otehotnieť druhýkrát...
- 1. decembra som objednala gél
- urobila som si test ovulácie
- gél použitý 3x, deň pred ovuláciou, v deň ovulácie a deň po
- 24. decembra pozitívny tehotenský test
Tiež som ten mesiac pila čaj pre nastávajúce mamičky.
PS. Jedna kamarátka s tým otehotnela hneď na prvý pokus" Jana, 14.2.2017 (posláno e-mailem)